loader

KOÇ BURCU: Başlamak ve yeniden oluşturmak sizin içi her zaman önemlidir. Dürtüsel birisiniz.
BOĞA BURCU: Sonuca ulaşmak için acele etmezsiniz. Güvenli birisiniz.
İKİZLER BURCU: Yetenekli birisiniz ama konsantre olabilmeyi ve acele karar vermemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Çok konuşkan ve zeki birisiniz.
YENGEÇ BURCU: Nazik, hoş fakat memnun kalmadığınız durumlarda kabuğunuza çekilebilirsiniz. Güven duygusunu hissettirebilirsiniz.
ASLAN BURCU: Dürüst, samimi, romantik ve idealist bir insansınız. İlgi odağı olmak ve yaptığınız her işi en güçlü şekilde yapmak sizin için önemlidir.
BAŞAK BURCU: İyi bir analizci olabilirsiniz. Fazla ayrıntıya kaçmadığınız sürece başarılı olma ihtimaliniz var. İyi bir dostsunuz.
TERAZİ BURCU: Anlayışlı ve barışseversiniz. İyi görünmek, çevrenizdeki insanları büyülemek önceliğinizdir. İnsanlar tarafından beğenilmek istersiniz.
AKREP BURCU: Birçok yönünüzü saklar ve kendinizi ön plana çıkarmazsınız. Sakin görünmenize rağmen oldukça duyarlı ve karmaşık birisinizdir. Güçlü ve yeteneklisiniz.
YAY BURCU: Neşeli, arkadaş canlısı ve iyimser bir kişiliğe sahipsiniz. Cesaretli ve cömertsiniz. Manevi alana orta yaşlardan sonra ilgi gösterebilirsiniz. Kolay geçinilecek, uyumlu bir insansınız ama kafanızın estiğini de yaparsınız.
OĞLAK BURCU: Çok çalışkansınız ve başarıyı önemsersiniz. Kendinizi ispatlamak ve somut bir başarı kazanmak sizin için önemlidir. Ağırbaşlı, sabırlı ve azimlisinizdir.
KOVA BURCU: Kendinden emin bir görüntünüz var. Farklı biri olmaktan hoşlanırsınız. Bilimsel yönünüz kuvvetlidir. Birey olmaktan gurur duyarsınız.
BALIK BURCU: Duygusal tepkileriniz oldukça kuvvetli olabilir. Sezgileriniz oldukça gelişmiştir. Aşırı kabullenici ve alçak gönüllü bir yapınız vardır.

KOÇ BURCU: Burada yönetici Mars olduğundan dolayı parasal açıdan sorunlarınız olabilir. Elde ettiğiniz birikimi elde tutma potansiyeli bulamayabilirsiniz.
BOĞA BURCU: Boğa burcunun doğal pozisyonu olduğundan dolayı iyi bir yaşam sürmesi muhtemeldir. Boğa lüksü sever. Kariyer açısından da iyi bir pozisyondur. Venüs çok zayıf olmadıkça parasal sorunları az olur ya da hiç olmayabilir.
İKİZLER BURCU: Finansal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ustalıkla para kazanmayı bildiğinizden iki işi birden yapabilirsiniz. Paranın her şeyi çözmediğini anladığınızda para konusunda daha başarılı olma durumunuz var.
YENGEÇ BURCU: Gayrimenkule, eşyaya ya da parasal konulara karşı tutumlusunuzdur. Asla cimri değilsiniz ama finansal düşüşlerden hep korkarsınız. Duygusal ilişkiniz varsa ona para vermekten çekinmezsiniz.
ASLAN BURCU: Para ile ilgili konularda yeteneklisiniz. Aynı zamanda bu alanda da kendinizi göstermek istersiniz. Para kazanırsanız savurgan olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU: Finansal konulardan iyi anlarsınız. Finansal yönetimini iyi yapabilirsiniz. Hırslı ama tedbirlisinizdir. Para konusunda dürüst olursanız bu alanı gayet iyi kullanabilirsiniz.
TERAZİ BURCU: Finansal dengeyi her zaman korumaya çalışırsınız. Güzelliğe ve kıymetli şeylere önem verirsiniz. Mücevher, kürk, değerli tablolar gibi insan ilişkilerinden para kazanma ihtimaliniz vardır. Venüs’ün hangi evinizde olduğunu bilmek bu konuyla ilgili size daha çok bilgi verecektir.
AKREP BURCU: İyi bir planlayıcısınızdır. Kendinizi ispatlamaya çalışırsanız, finansal alanda başarısız olabilirsiniz. Finansal meselelerinizi gizli tutmaya çalışırsınız. Para konusunda tecrübe kazandıkça parayı nasıl elde tutacağınızı bilirsiniz.
YAY BURCU: Finansal konularda çok şanslısınızdır. Cömertsiniz ve paylaşmayı seversiniz. Parayı önemsemeyen bir yapıya da sahip olabilirsiniz.
OĞLAK BURCU: Para kazanmak için duyduğunuz aşırı hırs nedeni ile para konusunda eli açık değilsinizdir. Parayı saklama ve koruma güdüsüne sahipsinizdir. Gayrimenkule ve yatırıma yatırım yapmayı seversiniz.
KOVA BURCU: Finansal açıdan iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Para konusunda özgür olma ihtiyacı hissedersiniz. Değişik hobileriniz olabilir. Kişisel özgürlük her zaman sizin için önemlidir.
BALIK BURCU: Finansal açıdan zorluklarla karşılaşabilir, paraya önem vermeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Sahip olduğunuz şeylere ilgisiz kalabilirsiniz. Aslında bu alanda şanslı olduğunuz da söylenebilir.

KOÇ BURCU: Koç burcunun verdiği etki ile oldukça dışa dönük ve ilginç bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Kendi fikirlerini savunan oldukça iyi bir konuşmacı adayısınızdır. Almaktan çok vermeyi tercih edersiniz. Çok akıcı bir zihniniz vardır.
BOĞA BURCU: Kolay ve rahat bir insansınızdır. Kardeşlerinizle aranız gayet iyidir. Huzurlu ve dingin bir yapınız vardır. Yaratıcılık alanında çok yetenekli olabilirsiniz. Edebiyat ve müzik en başarılı olacağınız alanlardır.
İKİZLER BURCU: İş alanında gelişen zorlukları ve problemleri ustalıkla aşarsınız. Çevik zekanız, kelimelerle ve kalemle aranızın iyi olması çoğu durumu lehinize çevirmenize yardımcı olur. Konsantre olma süreniz kısadır. Kardeşlerle aranız oldukça iyidir.
YENGEÇ BURCU: Güçlü bir hafızanız vardır. Okuyarak kolay öğrenebilirsiniz. Geçinilmesi zor bir insan olabilir, evde oturmayı sevmeyebilirsiniz. Devamlı hareket halinde olursunuz. Yemeklerle aranız iyidir. Kısa yolculukları seversiniz.
ASLAN BURCU: Azimli ve girişkensinizdir. Açık bir beyniniz vardır, bilgilenmeyi ve okumayı seversiniz. Mutlu ve hareketli olduğunuzdan yakın çevrenin ilgi odağı olursunuz.
BAŞAK BURCU: Eleştirel ve bilimsel bir bakış açısına sahipsiniz. Gerçekleri öğrenmek için çok soru soran biri olabilirsiniz. Çabuk kavrayan ve rahat iletişim kuran birisiniz. Kardeşleriniz için endişe duyabilir ve onlara yakın olmak istersiniz.
TERAZİ BURCU: İş birliğini seversiniz ve kardeşlerinizle aranız iyidir. Müziğe, edebiyata ve resme ilgi duyabilir ve bu alanlarda başarılı olabilirsiniz. Olayları çift taraflı görebildiğiniz için çevrenize bu konuda yardım edersiniz. İletişim gücünüz oldukça iyidir.
AKREP BURCU: Zeki bir gözlemcisinizdir. Mistik, gizemli ve bilinmeyeni bilen biri olabilirsiniz. Kelimeleri çok dikkatli seçer ve onları adeta bir silah gibi kullanabilirsiniz. Keskin hafızanız sayesinde iyi bir eleştirmen olabilirsiniz.
YAY BURCU: Çevreye ve koşullara uyabilen birisiniz. Gezmeyi çok seversiniz. Doğal bir çekiciliğe sahipsinizdir. Dindar biri olabilirsiniz. Yazı yeteneğiniz vardır.
OĞLAK BURCU: Çevrenizde pek mutlu görünmeyebilir; bu nedenle tedbirli, düşünceli ve ciddi olabilirsiniz. Ağırbaşlı bir dışa vurum sergilersiniz. Gerçek duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kardeşlerinizin sorumluluğunu üstlenebilir veya bu konuda sorun yaşayabilirsiniz.
KOVA BURCU: Kendinizi kolay ifade eder ve kolay iletişim kurarsınız. Kendinizi değişik şekilde ifade etmekten hoşlanırsınız. Dil ve matematik alanında gayet iyi olabilirsiniz. Kitap okumayı çok sever, zihinsel aktivitelerde başarılı olursunuz.
BALIK BURCU: Müzik ve yazı alanında yetenekli olabilirsiniz ama sistemli çalışmayı öğrenmelisiniz. Şiir ve edebiyata yatkınlık duyabilirsiniz. Sezgi ve hayal gücünüz yüksektir. Kardeşlerinizle sorun yaşayabilirsiniz.

KOÇ BURCU: Huzursuz ve kuvvetli bağların olmadığı bir aile ortamı mümkün olabilir. Ailenin ilk ya da son çocuğu olma ihtimaliniz vardır. Birden fazla ev değiştirebilirsiniz. Enerjinizi evde harcamayı seversiniz.
BOĞA BURCU: Aile yapınız sabit fikirli ve tutucu olabilir. Kalıtım ve aile etkisi güçlüdür. Evinizde huzurlu ve mutlusunuzdur, evde vakit geçirmek ve evle ilgilenmek size terapi gibidir. Ev veya ait olmak istediğiniz yer güven teşkil etmelidir.
İKİZLER BURCU: Aile gelenekleri, ebeveyn ilişkileri ve kültürel oluşum sizin için önemlidir. Entelektüel biri olabilirsiniz. Evde de çalışarak para kazanabilir ve birden fazla evi de geçindirebilirsiniz. Yaşlılık yıllarınız evde hareketli geçebilir.
YENGEÇ BURCU: Duyarlılık, duygusallık ve geleneksellik sizi en iyi ifade eden sözcüklerdir. Aileden kalan eviniz olabilir. Ailenin etkisi üzerinizde çok güçlüdür. Aileden birinin bakımını üstlenebilirsiniz.
ASLAN BURCU: Ev hayatında kral gibi yaşamak istersiniz. Çocuklarınız sizin için çok önemlidir. Annenize ayrı bir değer verebilirsiniz.
BAŞAK BURCU: Bu konum sizin için belirsizlik getirebilir. Ailesi tarafından istenmeyen, hor görünen biri olabilirsiniz. Ailenize uzun yıllar hizmet edebilirsiniz. Evde de çalışmayı seven bir yapınız vardır.
TERAZİ BURCU: Evinizi sever ve evinize duygusal bir bağ kurabilirsiniz. Ev değiştirmeniz muhtemeldir. Ev içini güzel olan şeylerle doldurmak istersiniz. Burası renkli ve içinizi döktüğünüz yer olacaktır.
AKREP BURCU: Duygularınız derin ve güçlüdür. Aileniz ile aranız iyi değilse bağ kuramamışsanız evi terk edebilirsiniz. Ailenizin sizi anlamasını istersiniz. Aileye sadıksınız ama inatçısınızdır.
YAY BURCU: Sizin bir birey olduğunuzun farkına varılmasını ve ona göre davranılmasını istersiniz. Felsefi ve dini açıdan eğitim almış olabilirsiniz.
OĞLAK BURCU: Ailenin sıkı kurallarıyla; oldukça geleneksel, katı yetiştirilmiş biri olabilirsiniz. Anneniz ile aranızda oldukça güçlü bir bağ vardır. Atalarınızla gurur duyarsınız. Ailenize maddi ve manevi anlamda yardımda bulunabilirsiniz.
KOVA BURCU: Aile yaşamınız geleneksel aile yapısına uymayabilir. Anne ve babanız farklı tipte olabilir. Ev yaşamı düzensizdir. Aile içinde de çalkantı yaşanması muhtemeldir.
BALIK BURCU: Güçlü ve duygusal aile bağı olduğundan ilerideki yaşamınızda ailenize hizmet edebilirsiniz. Ev hayatını bir sığınak olarak görebilirsiniz. Kaçabileceğiniz tek yer olarak aile ve ev hayatı olduğunu anlayabilirsiniz.

KOÇ BURCU: Enerjik ve yaşama hevesi ile dolu birisinizdir. Eğlenceye, spora, yaratıcı alanlara ve fiziksel aktivitelere önem verirsiniz. Başka insanları teşvik edebildiğinizden iyi bir koç ve yönetici olabilirsiniz. Çocuklarla iyi geçinirsiniz.
BOĞA BURCU: Tutkulu bir aşıksınızdır. Eğlenceli ve pratik bir kişiliğiniz vardır. Çocuklara ve duygusal zevklere önem verirsiniz. Tensel duyunuz oldukça güçlüdür.
İKİZLER BURCU: Bir anne ve baba olarak çocuklarınızla mantıksal iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Çok amaçlı, hırslı ve sempatik bir kişiliğiniz olabilir.
YENGEÇ BURCU: Çok iyi bir aşık ve eş olabilirsiniz. Müzik alanında başarılısınızdır ve kültürel yönünüz zengindir. Gece geç saatlere kadar çalışabilirsiniz.
ASLAN BURCU: Hoşgörülü ve canlı birisinizdir. İlgiye, iltifata bayılırsınız ama bu sizin çabuk kandırılmanıza da yol açabilir. Oyunculuk yeteneğiniz vardır. Çocuklara düşkün olursunuz.
BAŞAK BURCU: Aşkta seçici davranırsınız. Duygularınızı belli etmeyebilir, bu yüzden sıkıntıya düşebilirsiniz. Karşı taraf sizi sıkıcı bulabileceğinden yalnız kalabilirsiniz. İyi bir şair olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU: Müzik ve resim sizin için önemlidir. Hayata karşı iyimser ve önemsemez davranabilirsiniz. Sosyal ilişkiler ve romantizme önem verirsiniz. Zevklerinize düşkün olursunuz.
AKREP BURCU: Karşı cinse tutkuyla ve derinden bağlanabilirsiniz. Hatta gizli bir aşık olabilirsiniz. Spor alanında başarılısınızdır. Bilimsel araştırmalarda bulunabilirsiniz. Sinirli bir kişiliğiniz vardır.
YAY BURCU: Aşka iyimser bir bakış açınız vardır. Sıcak ve dostane yaklaşım sergilersiniz. Kendinize büyük önem verirsiniz. Aşkta şanslı, cömert ve idealist olursunuz.
OĞLAK BURCU: Aşk alanında soğuk bir dış görünüşünüz vardır. İnsanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Oldukça güvenilir birisinizdir. Cömert değilsiniz ve risk almayı sevmezsiniz. Disiplini seven iyi bir öğretmensinizdir.
KOVA BURCU: Keşfetmeye meraklısınızdır. Çocukları sevdiğinizden onların seviyesine inebilirsiniz. Aşkı bir oyun olarak görürsünüz. Orijinal hobileriniz vardır.
BALIK BURCU: Aşkta romantiksinizdir ve aşk için kendinizi feda edebilirsiniz. Bu yüzden partneriniz tarafından kolay kandırılabilirsiniz. Çocuklara düşkün olursunuz ve onlara çok zaman ayırabilirsiniz. Duygusal yönünüz ağır basabilir.

KOÇ BURCU: Çok çalışkansınızdır. Çalışmak sizin için yemek - içmek gibi bir olaydır. Gayretli bir çalışma şeklini başkalarından da isteyebilirsiniz. Kendi başınıza çalışma ya da yönetme fikri sizin için uygundur. Takdir edildiğiniz zaman daha çok çalışırsınız. Yoksa hevesiniz kaçıp vazgeçebilirsiniz.
BOĞA BURCU: Muazzam bir fiziksel dirence sahip olabilirsiniz. Başarı için disipline önem verirsiniz. Düşüncelerinizde sabit kalırsanız iş hayatınızda başarılı olmanız zor olabilir. İş alanında inanılır ve güvenilir birisinizdir.
İKİZLER BURCU: Bilimsel ve karışık problemlerinizi hızlı ve rahat bir şekilde çözebilirsiniz. Bilimsel araştırmalara dayalı işlerde başarılı olma şansınız vardır. Rutin olmayan işleri sevdiğinizden birden fazla iş değiştirebilirsiniz. Sinirli bir yapınız olabilir.
YENGEÇ BURCU: İş ve kariyer konuları ile ilgilenir ama sevdiğiniz işi yapmıyorsanız mutsuz olabilirsiniz. İş hayatınızda duygusal bağ kurarak hevesli çalışırsınız. Sindirim hastalıklarına dikkat etmelisiniz. İyi bir şifacı olabilirsiniz.
ASLAN BURCU: İşinizi severek yaparsınız ve ilerlediğiniz alanda lider olabilirsiniz. İşinizde tatmin olmazsanız hırçın ve geçinmesi zor biri olabilirsiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Kalp, dolaşım sorunu ve varis gibi konular hayatınızı meşgul edebilir. Dengeli biri olarak göze çarparsınız.
BAŞAK BURCU: Hijyen, hamaratlık sizin işiniz. Araştırmayı, detaylarla uğraşmayı seversiniz. Temizlik konusunda çok hassas olabilirsiniz. Sağlık alanında başarılısınızdır. Diyetinize, yemek olaylarına, sindirim hastalıklarına ve karaciğere dikkat etmelisiniz.
TERAZİ BURCU: İş çevrenizdeki uyuma bakarak, işinizi sevebilir çok titiz çalışabilirsiniz. İnsan kaynakları, edebiyat ya da resim alanında başarılı olabilirsiniz. Böbrek ile ilgili hastalıklara dikkat etmelisiniz.
AKREP BURCU: İş alanında monotonluktan ve sınırlanmaktan hoşlanmazsınız. Dürüst birisiniz. Dikkatli, titiz ve yorgunluk nedir bilmeden çalışabilirsiniz. Alışkanlıklarınız ve davranışlarınızda esnek olmayı tercih edersiniz. Cinsel organ ve bağırsak hastalıklarına dikkat etmelisiniz.
YAY BURCU: Yaptığınız iş ile gurur duyarsınız. Hareket isteğiniz vardır o nedenle yolculuk gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Rutinlikten hoşlanmazsınız. Siyatik, karaciğer ya da deri hastalıklarına karşı temkinli olmalısınız.
OĞLAK BURCU: Muhteşem bir planlayıcı ve organizatörsünüz. Statü ve saygıya büyük önem verirsiniz. Çok sıkı çalıştığınız için sağlık problemlerine dikkat etmelisiniz. Kronik sağlık problemleriniz olabilir. Kemik, diş, kalp ve deri hastalıklarına dikkat etmelisiniz.
KOVA BURCU: Herkesten çok çalıştığınız için bundan gurur duyarsınız fakat iyi bir planlayıcı değilsiniz. Çok şey yapmak istersiniz ama buna vaktiniz yetmez. Doğuştan reformcusunuzdur. Beslenme sorunlarına dikkat etmelisiniz.
BALIK BURCU: Fiziksel olarak güçlü biri olmayabilirsiniz. Bağışıklık sistemini hep önemsemeniz gerekmektedir. Sanat, müzik ve fotoğrafçılıkta başarılı olabilirsiniz. Dengeyi iyi kurabilirseniz iyi bir yönetici ya da patron olabilirsiniz.

KOÇ BURCU: Arkadaşlıklara ve sosyal yaşamınız çok önemlidir. Bu bazen aceleyle verilmiş erken evliliklere sebep olabilir. Paylaşım ve işbirliğini ön planda tutabilirsiniz. İlişkinizde mutlu olmak partnerinizin, sizin özgürlüğünüzü kısıtlamaması ve saygı duyması ile ilgilidir.
BOĞA BURCU: Etkileyici, duyarlı, çekici, size güzellikler getiren, pratik ve ayakları yere basan bir eş istersiniz. Huzur veren, ilişkileri ciddiye alan, konfor alanı yaratan birine ihtiyaç duyarsınız.
İKİZLER BURCU: Özgürlüğünüze bağlısınızdır. Zeki ve sempatik bir eş istersiniz. Çok nadir ihtiraslara kapılabilirsiniz. Yaş, sosyal ve maddi durum birebir ilişkilerinizde önem taşımaz. Manevi desteği ve size değer verilmesini önemsersiniz. Felsefeniz "nefes al ve nefes aldır" ilkesine dayanır. İlginin kesildiğini hissederseniz size ilgi duyan başka birine çekilebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU: Derin duygusal ihtiyaçlarınız evcil ve koruyucu bir eş seçmenize yol açar. Bu pozisyon erkeklerde kendisine annelik yapacak bir partner, kadınları da güçlü erkek aramaya itebilir. Çekingen ve utangaç olsanız da insanlarla birlikte olmak istersiniz, sosyal yaşamdan kopmak istemezsiniz.
ASLAN BURCU: Evleneceğiniz kişiden tam bir bağlılık istersiniz. Güçlü insanları seversiniz. Aşk ve şehvet duygusuna sahip olduğunuzdan, aşk yaşayabileceğiniz bir partner ararsınız. Sizin için mantık evliliği değil aşk evliliği önemlidir. Romantizm ve mum ışığı favorinizdir.
BAŞAK BURCU: Merhametli ve çekingen bir kişiliğe sahipsiniz. Zor karar veren bir partner ile evlenebilirsiniz. Evleneceğiniz insanda güven ararsınız. Olgun bir ilişki ya da sizin emek vererek düzeltebileceğiniz bir ilişki ilginizi çeker. Eşinize hizmet etmeyi seversiniz ama bu konuda karşılık görmek istersiniz.
TERAZİ BURCU: Evlilik ya da ilişki fikri doğal bir ihtiyacınız gibidir. Israrcı ve keyifli biri olduğunuz için dengeli ve sizi hoş karşılayabilecek bir eşe ihtiyaç duyarsınız. Duyarlı ve sanatçı ruhlusunuzdur. Size bakacak, becerikli ve sizi övecek bir eş istersiniz. Kaba ve ruhsuz partnere tahammülünüz yoktur ama o tür insanlarla sınanırsınız.
AKREP BURCU: Oldukça sabit, kendi yolunuzu çizmiş ve o yola koyulmuş biri olduğunuz için uyumlu ve anlayışlı bir eş bulduğunuzda uzun bir evlilik yapabilirsiniz. Yetersiz bir partner bulduğunuzda acı çekebilirsiniz. Partnerinizin bağlılığı sizi etkileyecektir. Bağlılığa ihtiyacınız vardır.
YAY BURCU: Meraklı, uyumlu ve kendinizi ifade edebilen birisiniz. Birçok kişiden aynı anda hoşlanabilirsiniz. Evlilikte ne kadar özgür olursanız o kadar mutlu olursunuz. İlişkilerinizde size eşlik edebilecek ve saygı duyabileceğiniz bir partner arayışındasınızdır. Evlenmek için acele etmemelisiniz.
OĞLAK BURCU: Bu pozisyonda evliliğinizin güçlü olmasını arzu edersiniz. Etkileyici bir partner ararsınız ama her zaman kuşku duyarsınız. Kolay bir yapıda değilsinizdir. Partneriniz, sınırlama isteği duyabilirsiniz. Kendinizi de sınırlayabilirsiniz. Partnerinizin ahlaklı ve düzgün biri olması, her şeyden önce sizin çizdiğiniz profile uyması önemlidir.
KOVA BURCU: Sizi zihinsel yönden teşvik edebilecek, size gerçek arkadaş olabilecek ve özgür davranmaktan korkmayacağınız bir partner ararsınız. Partnerinizin, sizin isteklerinize uymasını isteyebilir ve hatta onu değiştirmeye çalışabilirsiniz.
BALIK BURCU: İdealist, dengeli ve güven duyabileceğiniz bir partner ararsınız. Sizin belirlediğiniz ölçülere uymasını istersiniz. Hayal kırıklığı ile karşılaşmak en büyük korkunuzdur.

KOÇ BURCU: İç güvenlik ve huzur en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyler olabilir. Küstahlık ve nankörlüğe dönüşebilen aşağılık kompleksi görülebilir. Bencilliğinizi bırakmanız gerekir.
BOĞA BURCU: Venüs iyi konumlanmışsa partnerinize yardım ettiğiniz oranda yardım göreceksiniz. Parayı çok önemsediğinizden dolayı para açısından sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi gizemli ve derin alanlarda kullanabilirsiniz. İnsanlara güvenmeyi zamanla öğreneceksiniz.
İKİZLER BURCU: Hayatın gizemli yanlarını ve ölüm hakkındaki şeyleri merak eder, gizli ve ürkütücü olaylara ilgi duyarsınız. Başkaları hakkındaki hükümleriniz acımasız olabilir. Bilim kurgu romanları ya da araştırma kitapları yazabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU: Gelecek olaylar önceden içinize doğabilir. Duygularınızı kontrol altına almayı öğrenmelisiniz. Miras gibi olaylardan gelen para ile şaşırtıcı kaynaklar elde edebilirsiniz. Sevildiğinizi hissetmeden kolay kolay bir ilişkiye girmezsiniz. Kendinize olan acıma hissini yenmeniz gereklidir.
ASLAN BURCU: Macerayı ve risk almayı seversiniz. Zevklerinize düşkünsünüz. Zaman zaman aşırı cömert olabilirsiniz. Partnerinizin gelirini de kontrol altında tutmak isteyebilir ayrıca finansal anlamda insanlara destek vermeyi seversiniz.
BAŞAK BURCU: Bankacılık ve muhasebe alanında başarılı olabilirsiniz. Gizli olaylarda bile kanıt olmadan bir duruma inanmazsınız. Çok değişik aşk maceraları yaşayabilirsiniz. Bu ev için Başak burcu iyi bir konumdur. Tasarruf konusunda dikkatlisinizdir.
TERAZİ BURCU: Para ya da ortaklık beklentisi için evlilik yapabilirsiniz. Eğer birinci evliliği yaşamış ve boşanmışsanız ikinci evliliğinizde dikkatli davranırsınız. Finansal sorunlarda uzlaşmacı olmalısınız.
AKREP BURCU: Yaşamı sever fakat ölümü de kabullenirsiniz. İyi bir öngörü uzmanısınız. Parayı elinizde iyi tutar ve kıymetini bilirsiniz. Bankacılık ve muhasebe alanında başarılı olabilirsiniz. Astroloji, psikoloji ve felsefe gibi alanlarda isim yapabilirsiniz. Hayatınız boyunca dürüstlük ve iyi niyet dışına çıkmayı tercih etmezsiniz. Sevdiklerinizi kaybetme korkusunu veya ölüm korkusunu aşmalısınız.
YAY BURCU: Bilimsel araştırmalar için uygun bir pozisyondasınız. Yaratıcı ve gizemlisiniz. Din, felsefe ve ölümden sonraki yaşama ilgi duyarsınız. Başkalarından kolaylıkla destek almaya açıksınız.
OĞLAK BURCU: İçinizde ölüm korkusunu barındırıyor olabilirsiniz. Ortak finansal birikimlerinizde dikkatli davranırsınız. Parayı elde tutmayı iyi bilirsiniz. Muhteşem bir cesaretiniz vardır ve felaketlerle karşılaştığınızda dayanma durumunuz gayet iyidir.
KOVA BURCU: Sezgileriniz gayet iyidir. Alışılmadık şeylere ilgi duyarsınız. Finansal açıdan zor durumlara düşebilirsiniz. Metafizik ve bilinmez konular ilginizi çeker. Bunları gizli gizli araştırmak hoşunuza gider. Kimseyle ortak bir paylaşım içinde bulunmaktan hoşlanmazsınız.
BALIK BURCU: Motive edildiğiniz zaman sezgilerinizi iyi kullanırsınız. Tecrübenin iyi bir öğretmen olduğunu zamanla anlayacaksınız. İlişkilerinizde miras gibi konularda kandırılmaya açıksınız. Cinsellikten çok derin sevgi ve aşka önem verirsiniz.

KOÇ BURCU: Yolculuklar ya da ufkunuzu geliştiren şeyler yaşamınızdan eksik olmaz. Yeniliklere açık olduğunuz için felsefeniz asla dogmatik ya da alışılmış olmayacaktır. Maliyeci, muhasebeci ya da avukat olmak isteyen bir yapı sıklıkla görülür.
BOĞA BURCU: Şairane bir yapınızın olması ya da yazarlıkla ilgilenmeniz yüksek ihtimaldir. Yüksek standartlar ve prensiplerinize sıkı sıkıya bağlısınızdır. Fikirleriniz ve duygularınız sabittir. Her şeye bir anlam katmak istersiniz. O nedenle bir şeyi kanıtlama ya da kanıtlamama konusunda çelişkiye düşersiniz.
İKİZLER BURCU: İnanç ve mantık sistemi arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Hayatın gizemlerini merak edersiniz. Kelimelerle arasınız iyi olduğu için başkalarını etkilemek ve ikna etmek sizin için kolaydır. Politik alanda başarılı olabilirsiniz. Yolculuğu seversiniz.
YENGEÇ BURCU: Sizden yaşça büyükler tarafından yönlendirilebilirsiniz ancak olgunlaştıkça sezgi ve ikna kabiliyetiniz sayesinde başkalarını etkileme gücüne sahip olabilirsiniz. İyi bir öğretmensiniz. İnsanların ihtiyaçlarını anlayabilirsiniz. Yolculuğu seven bir yapınız var.
ASLAN BURCU: Doğruluğa olan düşkünlüğünüz sizi idealist yapar. İyimser ve inanç sahibisiniz. İyi bir öğretmen de olabilir. Yolculuğu genelde sever. Entelektüel alanlarda başarılı olabilir. Zihinsel yönden kendini geliştirmek için çok çalışacaktır.
BAŞAK BURCU: Hayatı aklınızla anladığınız kadar kalbinizle de anlamanızı gereklidir. Diplomasi alanında başarılı olabilisinizr. Din ve felsefeye yaklaşımınız pratiktir. Sık sık iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Müdürlük ve danışmanlık gibi işlerde başarılı olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU: Güçlü bir idealistsiniz. Bakış açınız oldukça liberaldir. Barışa ve adalete inanırsınız. Tat almak hayattaki başlıca amacınızdır. Birinci sınıfta seyahat etmeyi çok seversiniz. Somut ve faydalı olan şeylere düşkünsünüz.
AKREP BURCU: Yaşamın anlamını bulmaya çalışıyorsunuz. Bunu duygusal bir yoğunlukta, mistik ve gizemli konulara yönelerek yaparsınız. Seyahat etmeyi çok seversiniz. Doğuştan gelen sezgisel bir yapınız var. Hekim, öğretmen ve yayıncı olabilirsiniz.
YAY BURCU: Yay burcunun doğal evi olduğundan dolayı tüm felsefi ve entelektüel konular sizin ilgi duyduğunuz başlıca alanlar olacaktır. Ruh gücüne inanırsınız. İnsanlığa faydalı bir alanda çalışmak istersiniz. Yolculuklar, yabancılarla ilişkileriniz ön plandadır. Hep ufkunuzu geliştirmek istersiniz. Başarılı ve ünlü olma isteğiniz vardır.
OĞLAK BURCU: Hukuk alanında oldukça başarılı olabilirsiniz. Şüpheci yapınızı göstermekten çekinmezsiniz. Yolculuğu pek hoşlanmıyorsunuz. Yabancılardan kuşkulanırsınız. İyi bir planlayıcı ve yönetici olabilirsiniz. Sağduyulu ve somut değerlendirmeyi seviyorsunuz.
KOVA BURCU: Oldukça canlı bir hayal gücüne sahipsiniz. Yazar ya da mucit olma ihtimaliniz var. Zihinsel aktiviteniz oldukça yüksektir. Yükseköğrenim görmek sizin için oldukça önemlidir. Hayat hakkında çok meraklısınız.
BALIK BURCU: Dine karşı mistik bir yaklaşımınız var. Merhametiniz ve yumuşaklığınız sayesinde hemşire ya da doktor olabilirsiniz. Deniz yolculuklarını çok seversiniz. Hayatınızda mantıktan ziyade inanç ön planda olabilir. Nehir ya da göl kıyılarında dinlenmeyi sever, yabancı ülkelerde yaşayabilirsiniz.

KOÇ BURCU: Birçok kariyere ya da hiç denemediğiniz birçok şeye sahip olup, hiçbirini bir sonuca bağlamadan yarım bırakabilirsiniz. Hızlı takdir görmek istersiniz ve hevesiniz kaçar. Çok baskıcı bir ebeveyne sahip olabilirsiniz. Satış elemanları için iyi bir pozisyondur. Yöneticileriniz ile iyi geçinmelisiniz.
BOĞA BURCU: Statüyü seviyorsunuz, ona ihtiyacınız var. Kendinizi rahat ifade etmek istersiniz. Finansal alanda başarılı olabilirsiniz. Emir almaktan çok emir vermeyi seversiniz. Her işe koşturmayı sevmekle birlikte paylaşımcı olmalısınız. Prestij sizin için çok önemlidir. Hırslısınız. Kendinizi saklamayı iyi biliyorsunuz.
İKİZLER BURCU: İnsanlarla birlikte çalışmayı çok seviyorsunuz ve diplomasi alanında dâhisiniz. Her zaman hareket halindesiniz. İyi bir konuşmacısınız. İnsanlar sizi dinlemekten hoşlanır. Başarılı bir öğretmen olabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU: Geleneksel yetiştirme tarzıyla yetiştirildiğiniz için aileniz sizden çok şey bekleyebilir. Bu nedenle bazı durumlarda kendinizden emin olamaz ve kariyer açısından istediğinizi elde edemeyebilirsiniz. Birçok işte çalışabilirsiniz. Yönetici olarak başarılı olabilirsiniz. Sorumluluk ve görev bilinciniz gelişmiştir. Otoritenin olduğu alanlarda başarılı olabilirsiniz.
ASLAN BURCU: Sahip olduğunuz meslekte iyi bir konumdasınız ve insanlar sizin liderliğinizi kabul eder. Güce ihtiyacınız var, bu nedenle çok çalışmak zorunda olabilirsiniz. Alçak gönüllülüğü öğrenmelisiniz. Statüye ve prestije kolay ulaşmanın yolunu arayabilirsiniz.
BAŞAK BURCU: Hayatınızda birden fazla mesleğe sahip olabilir ve ögretmenlik mesleğinde başarılı olabilirsiniz. Hayatınızda her daim sıkı bir çalışma durumu vardır. Başkalarını eleştirdiğiniz kadar kendinizi de eleştirirsiniz. Gayret gerektiren her alanda ve organizasyon alanlarında başarılı olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU: Dışarıdaki insanlarla, evdekilerden daha iyi ve uzlaşmacı ilişkiler kurarsınız. Mimarlık ya da kozmetik alanında başarılı olabilirsiniz. İstediğiniz başarı genelde otuz yaşından sonra gelir. Erken olgunlaşmak size başarıyı da erken getirebilir. Venüs'ten dolayı işle ilgili kadınsı ilgiler fazla olur.
AKREP BURCU: Kendinizi değersiz hissederek ve bu nedenle çok enerji sarf ederek çalışırsanız, muhteşem başarılar kazanırsınız. Devlet hizmeti, araştırma, tıp ve gizli örgüt alanlarında çalışabilirsiniz. Canlısınız ve kendine güveniyorsunuz. Sizi kısıtlayan ebeveynlere sahip olabilirsiniz.
YAY BURCU: Neşeli, arkadaş canlısı ve dışa dönüksünüz. Başarıya zor ulaşmak sizi teşvik eder. Eninde sonuna başarıya ulaşmanın bir yolu bulursunuz. Ayrıca iyi bir lider ve yönetici olabilirsiniz. Yükselmek için çevrenizden de yardım alabilirsiniz.
OĞLAK BURCU: Kendinize yüksek hedefler, kariyer ve ün getirecek meslek seçersiniz. Babanız, hayatınızda önemli bir rol oynar. Kendinizi kanıtlama çabanız yaşamınıza motivasyon getirir. Zorluklar ve engeller sizi yıldırmaz. Sert olabileceğiniz gibi riskten de korkmazsınız.
KOVA BURCU: İdealizme çok önem veriyorsunuz. Alışılmadık pozisyon ve işlerde kariyer yapabilirsiniz. Kendinizi skandallar içinde bulabilirsiniz. Büyük organizasyon ve devlet işlerinde kariyer yapabilirsiniz. Elektronik, bilgisayar alanında başarılı olabilirsiniz.
BALIK BURCU: Görüş kabiliyeti olan başarılı bir yönetici olabilirsiniz. Doğru yolda olup olmadığınız konusunda şüpheleriniz olabilir. İki iş birden yapabilirsiniz. Müzik ya da oyunculuk alanında başarılı olabilirsiniz. Evle ilgili işlerde de başarılısınız.

KOÇ BURCU: Büyük grupların ve organizasyonların içinde bulunursunuz. Grup içinde lider olmanız mümkündür. Mantıklı temeller üzerinde gittiğinizde liderliği çok iyi şekilde yapabilirsiniz. Diplomasi yönününüz geliştirmelisiniz.
BOĞA BURCU: İş alanında ve sosyal alanda oldukça iyisiniz. Güvensizlik duygunuzu yitirdiğiniz taktirde insanlarla duygusal bağ kurmak isteyebilirsiniz. Her zaman hırslı olduğunuz için hep birinci olma isteğiniz vardır. Bu nedenle aşırı katı bir yapıya sahip olabilirsiniz.
İKİZLER BURCU: İyi bir çevre ve özel ilişkileriniz başarıyı yakalamanızda yardımcı olur. Neşeli ve arkadaş canlısı birisiniz. Mizah gücünüz gelişmiştir. Kin tutmayı sevmezsiniz, bu nedenle çevreniz geniştir. Yakınınızdaki arkadaşlarınızı iyi tanımazsanız arkadaş kurbanı olabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU: Sosyal yönden aktifsiniz. İyi arkadaşlıklar kurarsınız ve mutlu bir yuvaya sahip olabilirsiniz. Çocuklarınıza bağlısınız. Anaç ve yardımsever bir yapınız vardır. Misafirperversiniz. Arkadaşlarınız sizde kalmaya sık sık gelebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizi organizasyonlarda iyi kullanırsınız.
ASLAN BURCU: Kişisel nüfuz kurma konusunda ve başarıyı yakalamada yeteneklisiniz. Topluluk yönetiminde iyi değilsiniz. Dışa dönük ve arkadaş canlısı bir bireysiniz. İnsanları hoşnut etmeyi ve onlar tarafından sevilmeyi istersiniz. Gurur ve egoizmi bırakma konusunda desteğe ihtiyacınız var. Erkeklerle olan arkadaşlıklarınız, kızlara oranla daha fazladır.
BAŞAK BURCU: Büyük kalabalıklarda utangaç ve sıkılgan olabilirsiniz fakat sempatik, anlayışlı ve ezilen insanlara yardım etmeyi görev edinmiş birisiniz. Bu yüzden insanla ilgili her konuda başarılı olacaksınız. Kolay kandırılabilir bir yapınız olduğundan insanlar tarafından kullanılmamak için dikkatli olmalısınız. İkili çalışmalarda çok başarılı olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU: Arkadaşlar sizin için önemlidir ve genellikle onları müzik veya resim gibi sanatsal alanlardan seçersiniz. Arkadaş seçimine dikkat etmelisiniz, zira yoldan çıkartabilecek insanlarla tanışabilirsiniz. Hedeflerini belirlemelisiniz aksi taktirde boş bir hayat yaşamanız muhtemeldir.
AKREP BURCU: Hoşgörülü olmalısınız ve iyi tanımadan arkadaşlarınızı yargılamamalısınız. Diplomasi yeteneğinizi geliştirmelisiniz aksi taktirde grup içinde liderlik pozisyonunuz çok kısa sürebilir. Grup içinde size yardım eden insan sayısı az olabilir.
YAY BURCU: İleri zekanız sebebiyle yaşama direkt ve kişisel olmayan bir açıdan yaklaşırsınız. İnsanla ilgili hareketlerde lider olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza fazla ısrarcı davranmazsınız. İnsanlar tarafından kullanılma ve kandırılmaya yatkınsınız. Kendinizi cömertçe ortaya koyma konusunda da iyi niyetlisiniz.
OĞLAK BURCU: İnsanlarla fazla ilgilenmediğiniz için fazla arkadaşınız yoktur fakat birkaç arkadaş sizin için yeterlidir. Yaşlı insanlar hayatınızda büyük rol oynar. Hedeflerinize ulaşmak için sıkı çalışırsınız. Grup içinde çok verici olduğunuzu düşündüğünüzden tek kalmayı istersiniz ve grup çalışmalarına katılmakta isteksiz olabilirsiniz.
KOVA BURCU: İnsanlara yardım etme isteğiniz ve insanlık için çalışmalar yapan bir grupta olmak sizi mutlu edecektir. Politika alanında da başarılı olabilirsiniz. Büyük organizasyonlarda sıkı çalışırsınız ve bunu başarı hırsınız ile yaparsınız. Sosyal yönden oldukça popülersiniz ve sizin yanınızda olan insanlara yardımsever davranırsınız.
BALIK BURCU: Arkadaşlarınızdan bazıları kahin, falcı ya da gizemli alanlardan olabilir. Edebiyat ya da sahne alanlarından da arkadaşlarınız olabilir. Başkaları tarafından aldatılmaya açıksınız. Ayrıca başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerine önem verirsiniz. Hassas olduğunuz için çabuk kırılabilirsiniz. Çok yakın arkadaşlarınıza karşı cömertsiniz.

KOÇ BURCU: İç dünyanıza bakamayacak kadar huzursuz ve aceleci olabilirsiniz. Bağımsız hareket etmek istersiniz. Kendinizi tanımalısınız aksi halde ruhsal sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı korumalısınız, beklenmedik kazalara karşı hazırlıklı olmalısınız.
BOĞA BURCU: Parasız kalma korkunuz olabilir, bu nedenle parayı bir güvence aracı olarak görürsünüz. Çok duygusalsınız, şefkatli ve yumuşak bir şekilde yaklaşılmasından hoşlanırsınız. Yeniliklere direnen bir tarafınız vardır. Biraz safsınız, size oynanan oyunları göremeyebilirsiniz.
İKİZLER BURCU: Kendinizi kolay şekilde ifade edebilirsiniz. Hastalığa ve karamsarlığa yatkınsınızdır. Sezgisel yönünüz kuvvetli olabilir. Psikiyatri ve psikoloji alanında başarılı olabilirsiniz. Öğrenmede zorluk yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU: Oldukça hassas bir yapıya sahipsiniz. Annenize karşı güvensizliğiniz olabilir. Sorunları olan insanlara yardımcı olursunuz. Tıbbi alanda başarılı olabilirsiniz. Bilinçaltı duygularınıza dikkat etmelisiniz.
ASLAN BURCU: Bu konum aktörler için çok uygundur. Kendi kişiliğinizi açığa çıkarmadan, rolünüzü en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Depresyon ve güçlü düşmanlar, karşılaşılabileceğiniz zorluklardır. Saklı alanlarda başarılı olabilirsiniz. Aşk, çocuklar, şans oyunları acı (kayıplar) getirebilir.
BAŞAK BURCU: Kendiniz için tehlikeli olduğunuz kadar başkaları için de tehlikeli olabilir. Kendinizle yüzleşmektense gerçeklerden kaçmayı tercih edersiniz. Tıp alanında başarılı olabilir ancak hastalık hastası da olabilir. Detay gerektiren işlerde başarı olursunuz.
TERAZİ BURCU: Kendinize acımadan kendinizle yüzleşmeniz, insanları olduğu gibi kabul etmesini öğrenmelisiniz. Başkalarını suçlayarak asla gerçek yaşamla yüzleşemeyebilirsiniz. Gizli bir aşk ya da evlilik yapabilirsiniz.
AKREP BURCU: Bu konum bilinçaltını aydınlatan bir ışık veya yıkıcı bir kuvvet olabilir, seçim size kalmıştır. Gizli düşmanlarınız olabilir. Aslında en büyük düşmanınız kendinizsiniz. Acı çekebilir ve hizmet etmeye yönelebilirsiniz. Alınganlığınızı yenmeniz gerekir.
YAY BURCU: Yaşama karşı genellikle iyimser bir bakış açınız var. İleriyi görme yetiniz olabilir. Acımayı öğrenmelisiniz. Yaptığınız her şeyin bir kıymeti olduğunu düşünürsünüz. Geç olgunlaşabilirsiniz.
OĞLAK BURCU: Bencilliğiniz her zaman ortadadır. Başkalarına hizmet etmeyi de öğrenmelisiniz. Egoya ve prestije önem verdiğiniz için davranışlarınızı bu iki olguya göre yaparsınız. "İnsanlık" öğrenmeniz gereken bir kavramınız vardır. Yalnız çalışmayı sever ve genelde tek başınıza yapabileceğiniz hobiler bulursunuz.
KOVA BURCU: İçsel farkınıza varış gücünüz her şeyden daha önemlidir. Ezilen insanlara sempati duyarsınız. Hizmet etmekten ve hakları çiğnenmiş insanlara yardım etmekten hoşnut olursunuz. Gerçek kişiliğinizi bir maske arkasında saklayabilirsiniz.
BALIK BURCU: Ezilen insanlara yardım etmeyi seversiniz. Yaşamınızı yalnızlık ve hayal kırıklığı ile geçirebilirsiniz. Başkalarını küçümseyebilir, kendinizi dürüst bir şekilde inceleyemeyebilirsiniz. İnsanlardan gizlenmemeli ve kaçmamalısınız.